درباره لیفترسیتی

درباره ما

لیفترسیتی به عنوان یک مجموعه حرفه‌ای، دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متعهد است که در ارائه خدمات به مشتریان به بهترین شکل ممکن مشغول به کار هستند. این تیم که با دانش فنی و تخصصی در زمینه لیفتراک‌ها مجهز شده‌اند، به مشتریان در انتخاب و اجاره لیفتراک‌های مناسب و منطبق با نیازهای آنها کمک می‌کنند.

ما مجموعه‌ای از لیفتراک‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم، از جمله لیفتراک‌های الکتریکی، دیزلی، پالت‌بر، نوارگردان و غیره. همچنین امکان اجاره لیفتراک‌ها با ظرفیت‌ها و ارتفاع‌های مختلف را فراهم می‌کنیم تا مشتریان بتوانند لیفتراکی را که به بهترین شکل نیازهای کاری‌شان را برآورده می‌کند، انتخاب کنند.

در کنار ارائه لیفتراک‌های با کیفیت، لیفترسیتی همچنین به خدمات پس از اجاره و پشتیبانی حرفه‌ای برای مشتریان خود اهمیت می‌دهد. این مجموعه به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که در صورت وقوع هر گونه مشکل یا نیاز به تعمیر لیفتراک، به صورت سریع و کارآمد پاسخگو خواهد بود.

ما همواره در تلاشیم تا انتخابی ایده‌آل برای اجاره لیفتراک‌ باشیم و بتوانیم به مشتریان، در بهبود عملکرد کسب و کارها و کاهش هزینه‌های مرتبط با تجهیزات مورد نیازشان کمک کنیم.

درباره لیفترسیتی

تماس با ما

1312 420 0935

info@liftercity.com

کرج ، عظیمیه ، بلوار کاج